• +372 6 140 801sales@meditsiinigrupp.ee
  • Pärnu mnt 49976401 Laagri, Harjumaa
  • E – RMo - Fr9:00 – 16:30

Infusioonravi seadmed

Alaris infusiooni-ja süstlapumbad

Alaris® GW infusioonipump on väike ja imekerge infusioonipump, millega tagatakse täpsed ja usaldusväärsed vedelikuülekanded erinevatel kiirustel. Tegemist on ideaalse pumbaga üld- ja erakorraliseks raviks.
Alaris® GW infusioonipump on valmistatud nii, et see vastaks infusiooni nõuetele määratletud töökeskkonnas nagu üldpalatites, esmaabi ja intensiivraviosakonnas, vastusündinute osakonnas, ambulatoorsetes asutustes, operatsioonisaalides ja erakorraliste haigete osakondades.
Alaris® PK süstlapumbad on mõeldud anesteetiliste ravimite manustamiseks.
Alaris PK süstlapumbal on kasutajasõbarlik liides, mis kuvab infusioonikiiruse, kogu edastatud ravimi annuse ja hinnangulised plasma ja toimepiirkonna kontsentratsioonid.
Alaris® GP infusioonipump on väike ja kerge, mis tagab täpse ja stabiilse infusiooni laia seadistusvahemiku piires. Alaris GP infusioonipump on mõeldud vedelike, ravimite, parenteraalsete toitelahuste, vere ja vereosiste infusiooniks kliiniliselt vastuvõetavate manustamisteede kaudu.
Alaris® GH süstlapump on täisfunktsioonidega süstlapump, mis sobib kasutamiseks nii intensiivravis, kui ka tavaliste infusioonide jaoks. Süstlapump Alaris GH on näidustatud ravimite infundeerimiseks, muuhulgas: analgeetikumid, mikroobivastased ained, veresaadused, kemoteraapia, toitained.

 

Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust.


 

2017 All Rights Reserved.