• +372 6 140 801sales@meditsiinigrupp.ee
  • Pärnu mnt 49976401 Laagri, Harjumaa
  • E – RMo - Fr 9:00 – 16:309:00 – 16:30

Infusioonravi seadmed

Alaris infusiooni-ja süstlapumbad

Alaris® GW infusioonipump on väike ja imekerge infusioonipump, millega tagatakse täpsed ja usaldusväärsed vedelikuülekanded erinevatel kiirustel. Tegemist on ideaalse pumbaga üld- ja erakorraliseks raviks. Alaris® GW infusioonipump on valmistatud nii, et see vastaks infusiooni nõuetele määratletud töökeskkonnas nagu üldpalatites, esmaabi ja intensiivraviosakonnas, vastusündinute osakonnas, ambulatoorsetes asutustes, operatsioonisaalides ja erakorraliste haigete osakondades.
Alaris® PK süstlapumbad on mõeldud anesteetiliste ravimite manustamiseks.
Alaris PK süstlapumbal on kasutajasõbarlik liides, mis kuvab infusioonikiiruse, kogu edastatud ravimi annuse ja hinnangulised plasma ja toimepiirkonna kontsentratsioonid.
Alaris® GP infusioonipump on väike ja kerge, mis tagab täpse ja stabiilse infusiooni laia seadistusvahemiku piires. Alaris GP infusioonipump on mõeldud vedelike, ravimite, parenteraalsete toitelahuste, vere ja vereosiste infusiooniks kliiniliselt vastuvõetavate manustamisteede kaudu.
Alaris® GH süstlapump on täisfunktsioonidega süstlapump, mis sobib kasutamiseks nii intensiivravis, kui ka tavaliste infusioonide jaoks. Süstlapump Alaris GH on näidustatud ravimite infundeerimiseks, muuhulgas: analgeetikumid, mikroobivastased ained, veresaadused, kemoteraapia, toitained.

 

 


Micrel Medical teraapiaspetsiifilised infusioonipumbad ja –süsteemid

 

Rythmic™Evolution on kõrgtehnoloogiline ja kergesti kasutatav infusioonipump ravimite mugavaks, täpseks ja ohutuks manustamiseks nii haiglas kui ka kodus. Pump RythmicTM Evolution on spetsiaalselt valmistatud kasutamiseks ambulatoorsetes tingimustes, kuid seda on võimalik rakendada ka voodihaigetel. Pump RythmicTM Evolution on ohutu – rakendatud on kaasaegseid ravimi manustamisvigade vältimise abinõusid lisaks patsiendi sekkumist välistavatele suletavatele katetele.

Pumbad RythmicTM Evolution on saadaval sinise, kollase ja lilla värvikoodiga vastavalt teraapiale:

  • Sinine RythmicTM Evolution – PCA, haava inflitratsioon
  • Kollane RythmicTM Evolution – PCRA, PCEA
  • Lilla RythmicTM Evolution – kemoteraapia

Micrel tootevalikus erinevad manustamiskomplektid koos torkenõeltega.

Mini Rythmic™ PN+ on kõrgtehnoloogiline ja kergesti kasutatav infusioonipump parenteraalsete toitelahuste täpseks manustamiseks nii haiglas kui ka kodus. Pump Mini RythmicTM PN+ on spetsiaalselt valmistatud kasutamiseks kodustes tingimustes. Seadme alarme on minimeeritud – automaatne “õhk liinis” tuvastamine ja elimineerimine. Süsteemile on sisseehitatud õhufilter (vastab standardile IEC 60601-2-24). Mini RythmicTM PN+ tööaeg koos välise akuga 24h 300 ml/h ja sisemise patareiga 9h 300ml/h. Toitelahuse manustamiskomplektil pikk 2,2m liin.

Mini RythmicTM PN+ toitepumpadele on lai valik erineva suuruse ja funktsionaalsusega seljakotte. Micrel tootevalikus on ka seljakotid lastele.

Kõiki Rythmic™Evolution seeria pumpade andmeid on võimalik üles laadida arvutisse arhiveerimiseks või statistiliseks analüüsiks. Infusioonipumpasid on võimalik varustada IP ühenduspakiga GPRS tüüpi mobiiltelefon andmete saatmiseks ja vastuvõtmiseks, mis annab meditsiinipersonalile võimaluse jälgida reaalajas eemalt infusiooni.

Lisainfo saamiseks võtke meiega ühendust.

2017 All Rights Reserved.