• +372 6 140 801sales@meditsiinigrupp.ee
  • Pärnu mnt 49976401 Laagri, Harjumaa
  • E – RMo - Fr 9:00 – 16:309:00 – 16:30

Elustamisseadmed

Elustamisseadmed

Defibtech Lifeline VIEW AED – automaatne defibrillaator. Bifaasiline tehnoloogia, mõõdab elektrooniliselt patsiendi rindkere takistuse ja kohandab laine suuruse ja kestvuse. Häälkäsud, tekstkäsud ja displeil graafiliselt kujutatud juhised muudavad kasutajaliidese kergesti kasutatavaks.

Defibrillaatoril on automaatne self-test funktsioon. Defibrillaator testib ennast igapäevaselt,  -nädalaselt, -kuiselt, -kvartaalselt, et kontrollida aku seisundit ja elektrilisi komponente.

Defibtech Lifeline AED seerias on järgmised mudelid:

  • DDU-2300 — töötab AED  režiimis;
  • DDU-2450 — töötab AED režiimis. Lisaks kuvatakse valikulise EKG monitooringu adapteri abil patsiendi EKG (kuvamine ja monitooring).
  • DDU-2400 — töötab AED või käsitsirežiimis. Lisaks kuvatakse valikulise EKG monitooringu adapteri abil patsiendi EKG (kuvamine ja monitooring).
  • AED Õppeseade – AED  õppeseade  on spetsiaalselt väljatöötatud AED õppepakett, mis on väliselt väga sarnane täisfunktsioonaalse AED-ga, kuid eristub sellest punase korpuse tõttu. Sellist seadet ei ole võimalik kasutada patsientide defibrilleerimiseks. AED õppeseadmega on kaasas kaugjuhtimispult, mis võimaldab instruktoril distantsilt õppeprotsessi juhtida.

Harjutusaku komplekt koosneb taaslaetavast akupakist ja (väikesel andmekaardil asuvast) õppetarkvarast, mille abil on võimalik täisfunktsionaalne Defibtech DDU-100 seeria AED muuta õppeseadmeks. Kaugjuhtimispult on selle komplekti valikuline lisatarvik.

 

 


Defibrillaator –  Philips Efficia DFM100 on suure ekraaniga kerge kaasaskantav defibrillaator/monitor. Sellel on neli kliinilist käitusrežiimi: jälgimine, käsitsi defibrilleerimine/sünkroonitud kardiversioon, AED ja stimulatsioon. Seade Efficia DFM100 on mõeldud kasutamiseks haiglates või erakorralise meditsiini keskkonnas kvalifitseeritud meditsiinipersonali poolt, keda on koolitatud seadmega töötamiseks ning kes omavad põhi- ja edasijõudnute teadmisi elustamise või defibrillatsiooni osas.

 

Lisaküsimuste tekkimise korral võtke meiega ühendust.


AED seinakapp (ARKY)

AED seinakapp defibrillaatori hoiustamiseks siseruumidesse.

ARKY AED seinakapp on valmistatud tugevast metallist. Universaalsed mõõdud võimaldavad kappi paigutada kõiki levinumaid defibrillaatoreid. Seinakapp sobib büroohoonetesse ning avalikesse asutustesse. Valikus on kaks värvitooni (roheline või valge) ning lisaks on võimalik kapile tellida ka alarm.

Mõõt: 38x38x20 cm

 

ARKY AED seinakapp välitingimustesse on saadaval kahes versioonis – soojendusega ja soojenduseta, mis on ka 100% veekindel ja tolmu suhtes vastupidav. Soojendusega kapp on varustatud 24V kütteelemendiga, mis talub temperatuuri kuni -45 ℃ ning mida on võimalik kinnitamiseks varustada lukuga.

Väline mõõt: 40x34x20 cm. Sisemine mõõt: 32x28x18 cm.

Rohkem infot kodulehelt: https://arkycase.com/

Lisainfo saamiseks võtke meiega ühendust.

2017 All Rights Reserved.