• +372 6 140 801sales@meditsiinigrupp.ee
  • Pärnu mnt 49976401 Laagri, Harjumaa
  • E – RMo - Fr 9:00 – 16:309:00 – 16:30

Esmatasandi meditsiin

Mööbel

Pakume väga suurt valikut meditsiinilist mööblit ja sisustust perearstidele ja erakliinikutele.
Koostöös meie hea partneri Techmediga võime sisustada Teie praksise ruumid vastavalt vajadustele. Valikus on erinevad kummutid, seinakapid, ravimikapid, mähkimislauad ja kirjutuslauad. Mööblit saab tellida vastavalt mõõtudele või standardmööblina. Valikus on ka laborimööbel.
Pakume erinevaid tilgajalgasid/infusioonistatiive tootjatelt Techmed ja Tarsus. Mudel Violetta tootjalt Tarsus vähendab teie ruumipuuduse probleemi kitsastes tingimustes. Võimalik on hoiustada kuni 16 tilgajalga kokku pakituna 0,5 m² alal.
Patsientide privaatsuse tagamiseks pakume sirme tootjatelt Techmed ja Parflex. Valikus on teleskoopilised seinale kinnitatavad kardinasüsteemid või ratastel iseseisvad sirmid. Materjalid (polüester või plastik) on lihtsasti puhastatavad või eemaldatavad ja pestavad 70 kraadi juures. Parflex sirmidega on teil võimalik sirmi disain/pilt valida oma maitse järgi.
Tootevalikus on läbivaatuslauad ja toolid usaldusväärsetelt partneritelt nagu Dewert, MediPlinth ja Tarsus. Vastavalt vajadusele on võimalik tellida kahe-või kolmeosalisi läbivaatuslaudasid, elektriliselt või hüdrauliliselt reguleeritavaid. Interjööriga sobitumiseks on igal tootjal suur värvivalik. Günekoloogiliseks läbivaatuseks pakume läbivaatustoole.

Protseduuride ja uuringute läbiviimise lihtsustamiseks pakume erinevaid roostevaba terasest laudasid, sidumiskärusid, transpordi-ja elustamiskärusid ning prügikoti hoidjaid. Samuti erinevaid aksessuaare nagu kindakarbi hoidjad, korvid, teravate esemete konteinerid jne.

Suure valiku pakutavaid tooteid leiab TechMed tootekataloogist.

Lisaküsimuste korral võtke meiega ühendust.

2017 All Rights Reserved.