• +372 6 140 801sales@meditsiinigrupp.ee
  • Pärnu mnt 49976401 Laagri, Harjumaa
  • E – RMo - Fr 9:00 – 16:309:00 – 16:30

Õppevahendid

Elustamismannekeenid ja simulatsioonitarvikud

Laerdal elustamismannekeen Resusci Anne Q-CPR treeningsüsteem

Laerdal tootevalikus on elustamismannekeen Resusci Anne Q-CPR treeningsüsteem.

Mannekeen võimaldab teostada kunstlikku hingamist ning südamemassaaži. Mannekeeni on võimalik täiendada erinevate jälgimissüsteemidega. Süsteemiks võib olla nii lihtsalt kasutatav juhtmega seade kui ka juhtmevaba seade, mis abistab meditsiinilise simulatsiooni läbiviimist, võimaldades reaalajas saada tagasisidet, hinnata treeningu efektiivsust ning debriifingut erinevates olukordades, samas salvestab ja edastab tulemused.

Little Anne mannekeen on realistlik, kergekaaluline täiskasvanu elustamise õppevahend kõikide oluliste tunnustega õpetamaks täiskasvanu elustamist.

Simulatsioonikohver PRACTOPLAST sisaldab erinevaid vigastusi jäljendavaid haavamulaaže nagu murrud ja erakorralised vigastused, mis sisaldavad 7 erinevat haavamulaaži (kinnised murrud-alalõug, silm; liitmurrud- nina, roided; sisselõikehaavad-kõht; silmakoopa rebimishaav) jne.

SimMan ALS Kliiniliste simulatsioonide mannekeen, realistlik, täismõõdus. Mannekeen võimaldab harjutada hingamisteede käsitlust, elustamistegevuse treeningut jm.

SimView ™ on integreeritud taasesituslahendus, mis salvestab heli ja video simulatsioon ning teisi õppetegevusi. Iga simulatsiooni tegevust saab salvestada, uurida, taasesitada ning lisada märkusi andes instruktorile ja õppijale võimaluse hinnata kõiki simulatsiooni tegevusi.

Laerdali uuest 2018/2019 tootekataloogist leiate suure valiku erinevaid pakutavaid tooteid.
Kataloogi leiate siit.

 Little Anne Q-CPR treeningsüsteemi tutvustav video:

Lisaküsimuste tekkimise korral võtke meiega ühendust.

2017 All Rights Reserved.