• +372 6 140 801sales@meditsiinigrupp.ee
  • Pärnu mnt 49976401 Laagri, Harjumaa
  • E – RMo - Fr 9:00 – 16:309:00 – 16:30

Radioloogia

Philips CLEARVUE

Philips ClearVue seeria ultrahelisüsteemiga saadud kujutis on kõrge kvaliteediga, aparaadi töövoog on sujuv ning seda on käepärane kasutada. Ultrahelisüsteemi tarkvara sisaldab kõiki vajalikke valemeid erinevate parameetrite arvutamiseks vastavalt kasutaja määratud eelseadistusele ning erinevaid pildiparandustehnoloogiaid.

Philips ClearVue ultraheliaparaadile on seadistatav radioloogiline, günekoloogiline või kardioloogiline tarkvara.

Rohkem infot leiab tootja infobrošüüridest günekoloogile, radioloogile.


Philips AFFINITI

Philips Affiniti seeria kõrgema keskklassi ultrahelisüsteemi kujutis on väga kvaliteetne. Seadmel on väga lai valik andureid (PureWave tehnoloogia) ning tarkvaraline võimekus sisaldab anatoomilist intelligentsust (Anatomical Intelligence), mis võimaldab kõrgtasemel uuringute analüüsimist. Ultraheliaparaadi ergonoomilise disain muudab selle mugavaks ja käepäraseks. Philips AFFINITI ultraheliaparaadile on seadistatav radioloogiline, günekoloogiline või kardioloogiline tarkvara.

Rohkem infot Philipsi tootebrošüüridest radioloogile, günekoloogile, kardioloogile.


Philips PREMIUM EPIQ xMATRIX

Philips EPIQ seeria premium-klassi ultrahelisüsteem tagab tipptasemel diagnostilise kujutise, xMatrix ja PureWave andurid võimaldavad automaatseid arvutusi 3D/4D kujutistel. Tarkvaraline võimekus sisaldab anatoomilist intelligentsust (Anatomical Intelligence).
Philips PREMIUM EPIQ xMATRIX ultraheliaparaadi ergonoomiline disain muudab selle mugavaks ja käepäraseks. Süsteemile on seadistatav radioloogiline, günekoloogiline või kardioloogiline tarkvara.

Rohkem infot leiate Philips tootebrošüürist radioloogile, günekoloogile, kardioloogile.


Philips PREMIUM CX50 xMATRIX

Philips CX50 on premium-klassi portatiivne ultrahelisüsteem, mille pildi kuvamine ja innovaatilised rakendused tagavad kõrgtasemel diagnostika ja kiire töövoo. Sülearvutilaadse disainiga ultrahelisüsteem võimaldab aparaadi kasutust spetsiaalsel alusel ja ka ilma selleta. Tarkvaraline võimekus tagab 3D/4D xMATRIX uuringute automaatseid arvutusi. Ultraheliaparaat on väga ergonoomilise disainiga, mugava ja käepärase funktsionaalsusega. Süsteem on konfigureeritav radioloogilise, günekoloogilise või kardioloogilise tarkvara võimekusega.

Lisainfot leiate tootebrosüüridest radioloogile, kardioloogile.


Philips SPARQ

Philips SPARQ on kõrgema keskklassi erakorralise meditsiini ultrahelisüsteem, mis võimaldab kõrgemal tasemel pildi kuvamist ning millele on paigaldatud PureWave tehnoloogia andurid.
SPARQ ultraheli ergonoomiline disain tagab mugava kasutuse EMO tingimustes ning anesteesia protseduuridel.

Rohkem infot leiate PHILIPS SPARQ tootebrošüürist.


Philips InnoSight

Philips ultrahelisüsteem InnoSight on uue põlvkonna portatiivne alusel/ratastel või eraldiseisvana kasutatav tahvel-tüüpi ultraheliseade. Süsteemi kujutise kvaliteet on sobiv professionaalseks diagnostikaks, töövoog on sujuv ning seade on käepärane. Ultrahelisüsteemi tarkvara sisaldab kõiki vajalikke valemeid ning pildiparandustehnoloogiaid. Süsteemile on seadistatav radioloogiline, günekoloogiline või kardioloogiline tarkvara.

Rohkem infot tootebrošüüridest radioloogile, günekoloogile.

2024 All Rights Reserved.